Poznaj nas

Firma PRD Starachowice powstała w 2006 roku. Od tego czasu prężnie zmienia infrastrukturę drogową zarówno lokalną, regionalną jak i krajową.

Jako lider lokalnego rynku nawierzchni asfaltowych wykonuje kompleksowe usługi w zakresie budowy dróg. Wykorzystując długoletnie doświadczenie, umiejętności kadry zarządzającej oraz naszych pracowników, stosując innowacyjne rozwiązania i technologie wykonywane przez nas prace przekładają się na jakość, rzetelność, użyteczność wykonanych dróg i terminowość naszych zadań.

Firmę PRD Starachowice
założyliśmy w 2006 roku

Od tego czasu staramy się prężnie zdobywać pozycję na lokalnym rynku nawierzchni asfaltowych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa drogowego wykorzystując innowacyjne rozwiązania mające bezpośredni wpływ na jakość oraz użyteczność wykonanych dróg.  Zlecenia realizujemy zgodnie z otrzymaną dokumentacją, ściśle trzymając się ustalonego harmonogramu. Wykwalifikowana kadra posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży, inwestowanie w rozwój technologiczny, jakość wykorzystywanych materiałów oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam za każdym razem uzyskać zamierzony cel – Zadowolenie inwestora. Na każdym etapie realizacji robót drogowych jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu kompleksowej
budowy dróg oraz wynajmu sprzętu budowlanego.